NABU FOOTBALL CUP 2017

Чемпіонат із міні-футболу серед працівників НАБУ та САП
вересень — жовтень 2017
м. Київ
НАБУ вписує в історію українського футболу власну сторінку, розпочинаючи турнір із міні-футболу NABU Football Cup. За звання чемпіонів змагатимуться співробітники Національного бюро та Спеціалізованої прокуратури.
NABU Football Cup 2017: як це відбуватиметься?
1. Учасники
12 команд, сформованих із співробітників всіх управлінь НАБУ, а також САП. В кожній команді — 5 гравців. Загалом, участь у турнірі візьмуть 120 осіб.
2. Місце та час проведення
Спортивні арени у Києві.
Поінформування про час та місце кожної гри здійснюватиметься напередодні, окремою розсилкою на електронні скриньки учасників та вболівальників.
Розклад змагань оновлюватиметься також і на цій сторінці.
3. Формат змагання
Змагання проводяться у два етапи: груповий турнір та плей-офф.
Визначення місць команд на стадії кожного з етапів здійснюватиметься згідно з Регламентом змагань.
4. Жеребкування
Розподіл команд за групами здійснено шляхом "сліпого жеребкування" 15 вересня.
5. А судді — хто?
Професійні арбітри з футзалу, які мають відповідну категорію.
Змагання проводяться за принципами «Чесної гри», Офіційних правил футзалу ФІФА.
6. Медичний супровід
Здійснюватимуть представники медичної служби НАБУ.
Регламент змагань
1. Мета і завдання Регламенту

Цей регламент визначає принципи організації і проведення змагань з міні-футболу серед працівників Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, встановлює порядок здійснення керівництва та контролю над організацією змагань.

2. Мета і завдання змагань.

Змагання покликані популяризувати здоровий спосіб життя та сприяти налагодженню взаємних партнерських взаємин між учасниками змагань.

3. Умови проведення змагань.
3.1. Керівництво Турніру.
Загальне керівництво проведенням Турніру, організацією і контролем за дотриманням норм регламенту здійснює Організаційний комітет.

3.2. Змагання проводяться за принципами «Чесної гри», Офіційними правилами футзалу ФІФА, у відповідності з календарем змагань, розроблених та затверджених Організаційним комітетом.

3.3. Учасниками Турніру є команди, що представляють структурні підрозділи Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

3.4. Змагання проводяться в період з 23 вересня 2017 року по 21 жовтня 2017 року у відповідності до календаря, затвердженого Організаційним комітетом.

3.5. Для прийняття участі в Турнірі команди подають до організаційного комітету заявку в довільній формі не пізніше дня старту Турніру. У заявці мають бути зазначені прізвище, ім'я, по батькові гравців, контактні дані капітана команди. Склад команди в заявочному списку складає мінімум 5 гравців.

3.6. Місце проведення Турніру
3.6.1 Матчі Турніру проводяться на спортивних майданчиках м. Києва, що відповідають Офіційним правилам футзалу ФІФА.

3.7. Схема проведення Турніру.
3.7.1Груповий етап.
Команди на стадії групового етапу поділяються на 3 групи з 4 команд у кожній групі. Розподіл команд за групами здійснюється шляхом сліпого жеребкування. На стадії групового етапу команди, що представляють один структурний підрозділ (Головний підрозділ детективів Національного бюро, Управління спеціальних операцій Національного бюро), не можуть бути розподілені в одну групу.

Матчі на стадії групового етапу проводяться за круговою системою, де всі команди групи грають між собою (всього кожна команда в групі зіграє по 3 матчі).

З групи у стадію плей-офф виходять команди-переможці груп, команди, що зайняли другі місця, а також 2 кращі команди, що зайняли треті місця.

Визначення місць команд на стадії групового етапу.
Визначення місць команд на стадії групового етапу відбувається за наступними критеріями:
- Кількість набраних очок;
- Ігри між собою (у разі рівності очок), у тому числі різниця м'ячів у іграх між собою та кількість забитих м'ячів в іграх між собою;
- Різниця забитих і пропущених м'ячів (у разі рівності перших двох критеріїв);
- Кількість забитих м'ячів (у разі рівності перших трьох критеріїв);
- При абсолютній рівності всіх зазначених показників місця команд визначаються жеребкуванням;

3.7.2. Етап плей-офф.
До етапу плей-офф загалом виходять 8 команд–переможців груп (3 команди, які визначаються за правилами, зазначеними у п. 3.7.1), команди, що зайняли другі місця в групах (п. 3.7.1) та 2 команди, що мають кращі показники серед команд, що зайняли треті місця в групах.

Кращі треті команди визначаються за наступними критеріями:
- Різниця забитих і пропущених м'ячів (у разі рівності очок);
- Кількість забитих м'ячів (у разі рівності перших двох критеріїв);
- Кількість перемог (у разі рівності перших трьох критеріїв); ;
- При абсолютній рівності всіх вищевказаних показників місця команд визначаються жеребкуванням;

На стадії плей-офф команди грають між собою ігри ¼ фіналу, ½ фіналу, матч за третє місце та фінал.

В парах ¼ та ½ фіналу команди грають відповідно до затвердженої турнірної сітки.

3.8. Ігри проводяться за правилами гри в міні-футбол, затвердженими ФІФА. Ігровий час гри складає 40 хвилин – 2 тайми по 20 хвилин «брудного» часу з перервою 5 хвилин.

На стадії плей-офф у разі, якщо основний час зустрічі закінчився внічию, призначається серія післяматчевих 6-метрових ударів (пенальті).

Команди пробивають серію по 3 удари кожна. У разі нічиєї в серії пенальті серія продовжується по 1 удару кожною з команд, доки не буде виявлено переможця.

Перед початком матчу капітаном кожної з команд заповнюється передматчевий протокол із зазначенням гравців, внесених до заявки.

Арбітр матчуперед початком матчу має право перевірити передматчевий протокол кожної з команд та внесених у нього гравців.

Гравці, внесені до протоколу, вважаються учасниками матчу, навіть якщо не виходили на поле.

3.9. Календар Турніру.
3.9.1. Календар Турніру затверджується Організаційним комітетом не пізніше ніж за 3 дні дро початку турніру.

3.9.2. Час і дата проведення матчу затверджується не пізніше як за 2 дні до початку матчу.

3.10. Нагородження.
Нагородження переможців, призерів здійснюється керівництвом Національного бюро та/або керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

3.10.1. Команда-переможець Турніру одержує Кубок Переможця Турніру.

3.10.2 Команди, що зайняли 2 та 3 місця, отримують відповідні нагороди за 2/3 місця.

3.10.3. Кращі гравці турніру (воротар, захисник, кращий бомбардир) нагороджуються пам'ятними призами.

4. Допуск гравців
4.1. Гравці допускаються до турніру відповідно до заявок, що подаються командами.

5. Перенесення матчів.
Для перенесення матчу з ініціативи будь-якої з команд необхідно одержати згоду команди-суперника, заздалегідь повідомити Оргкомітет Турніру та, за погодженням з Оргкомітетом, обрати час і місце проведення матчу.

В разі неявки команди на гру або запізнення більше, ніж на 10 хвилин, команді зараховується технічна поразка 0:3.

6. Вимоги до форми.
Ігрова форма складається з шортів, футболки, гетр та спортивного взуття.

У разі відсутності ігрових футболок однакового кольору Організатори змагань перед початком гри надають командам ігрові манішки різного кольору для кожної з команд.

Ігрова форма воротаря має відрізнятися за кольором від ігрової форми інших гравців.

7. Офіційна передматчева та післяматчева процедура.
Перед початком гри проводиться процедура фотографування команд, після чого команди та судді розташовуються в центрі поля обличчям до глядачів. Команда, що розташована ліворуч від арбітра, проходить повз арбітра та команду-суперника, вітаючи їх стисканням рук, після чого повертається на своє місце.

Після привітання капітани команд жеребом розігрують право вибору воріт та право першого удару по м'ячу.

Після матчу команди дякують один одному за гру шляхом рукостискань.

8. Арбітраж
Арбітраж здійснюється спеціально запрошеними арбітрами.

9. Дисциплінарні санкції.
Дві жовті картки, одержані гравцем в одній грі прирівнюються до вилучення з поля. Після вилучення з поля гравець не має права продовжувати матч, а команда, у складі якої вилучений гравець, 2 хвилини ігрового часу грає в меншості.

Гравець, що одержав червону картку в матчі, пропускає наступний матч своєї команди.